Hry na PC porovnanie ceny

GAMES WORKSHOPS Inquisitor CZ

GAMES WORKSHOPS Inquisitor CZ

Hra pre PC Inquisitor CZ. Po desiatich rokoch tvrdého vývoja najrozsiahlejšie české RPG! V úlohe stredovekého vyšetrovateľa vás hra zavedie do pochmúrneho sveta zrady a pekelného nebezpečenstva. Budete pátrať po páchateľoch obludných zločinov, stretnete sa s protivníkmi a strhne vás aj vír sprisahania, ktoré sa usiluje o rozvrátenie všetkého, na čom prastará Ríša po tisícky rokov spočívala. Preskúmajte pochmúrny herní svet prostredníctvom jedného z troch hlavných charakterov a objavte jeho tajomstvá. Budujte si povesť neohrozeného inkvizítora a lovca čarodejníc, plňte desiatky vedľajších úloh a rozvíjajte svoje schopnosti a »

Electronic Arts The Sims 3 Showtime Katy Perry Collector pro PC

Electronic Arts The Sims 3 Showtime Katy Perry Collector pro PC

S novým dodatkom budete mať možnosť sprevádzať svojho Simíka cestou z absolútneho amatéra po profesionála dosiek, ktoré znamenajú svet. Čakajú vás hneď štyri nové kariéry – spevák, akrobat, kúzelník a DJ. Tento oficiálny datadisk je obrovský krok vpred pre sériu The Sims.

VALVE Half Life 2: Episode Pack pro PC

VALVE Half Life 2: Episode Pack pro PC

Hra pre PC Half-Life 2: Episode Pack (1+2). Half-Life 2: Episode One + Episode Two Dvojica datadiskov, ktoré rozširujú pôvodné dobrodružstvo o ďalšie hodiny zábavy nadväzujúci bezprostredne na udalosti pôvodnej hry, s novými lokáciami a hernými mechanizmami. Half-Life 2: Episode One Nová singleplayerová epizóda nadväzujúca bezprostredne na udalosti pôvodnej hry, ani multiplayerový deathmatch mód ale neprichádza skrátka. Celý dej sa odohráva v City 17 a dôležitú úlohu v ňom hrá Alex (častá spoločníčka Freemana z pôvodnej hry). Vedľa nej sa v datadisku stretnete v istej podobe s väčšinou z predchádzajúcich hrdinov. Tí si »

EAGAMES Need For Speed: Hot Pursuit

EAGAMES Need For Speed: Hot Pursuit

Hra pro PC . Nový díl kultovní série automobilové arkády slibující bezkonkurenční virtuální závody za účasti skutečných licencovaných sporťáků. Hra nese název jako verze z roku 1998, což znamená, že Need For Speed se vrací ke svým kořenům, kdy zažívala nejlepší časy a její hlavní náplní byly nervy drásající honičky s policií. Nablýskané vozy té nejvyšší kategorie tak budete prohánět v otevřeném světě lesnatých národních parků či pouští s jedním jediným cílem - setřást ruku zákona. To však nebude vůbec jednoduché, neboť policie ve hře doznala jistých změn, a tak si řidič černobílého houkajícího vozu může na Vás zavolat své »

Cenega WinX Club: Kouzelné tancování / PC

Cenega WinX Club: Kouzelné tancování / PC

VehřeKouzelnéTancovánísepřidátektanečnískupiněWinxaodhalítesvéutajovanéschopnosti.Vkouzelnéškolevílseprávěchystávelkátanečnísoutěž.Zařáditsimohouistudenti,ježškolujižúspěšnědokončili.SpolečnýmisilamisepokusívyhrátBloom,MusaaTecna.PřihranínavštívítekouzelnýsvětMagix,vytvořítesivlastnípostavu,vyberetejíoblečení,naučítesetřitanečnísestavyapomůžetemladýmvílámzvítězitvsoutěži.Vmagickémhoroskopusetakédozvíte,covámradíplanety. Parametryaspecifikace: Vlastnosti: Určení:PCDVD Žánr:dětskáhra Lokalizace:česká »

EAGAMES Dead Space 2

EAGAMES Dead Space 2

Hra pro PC . Dead Space 2 Collectors Edition obsahuje jedinečný bonusový obsah, který Vám přinese více zábavy ve hře i mimo ní. Vlastní hra je pokračováním hororové akce plné krve a zabijáckých mimozemšťanů, v níž se opět setkáte s Issacem Clarkem jako hl

TopCD Uprising 44: Varšavské povstání pro PC

TopCD Uprising 44: Varšavské povstání pro PC

Hra pre PC UPRISING 44: Varšavské povstání. Kombinácia third-person akčnej hry s prvkami real-time stratégie. Táto jedinečná kombinácia dvoch herných režimov stojí spolu s hlbokým a pútavým dejom, ktorý je postavený na základoch skutočnej udalosti II. svetovej vojny, teda najväčšieho civilného povstania proti nemeckej okupácii v dejinách II. sv. vojny - Varšavského povstania. Uprising44 prináša príbeh "prototypu" moderných špeciálnych síl - výsadkárov, ktorí sú nasadení v obývaných oblastiach, do prostredia ilegálnej bojovej organizácie, aby vykonávali sabotáže proti vojenským jednotkám Tretej ríše.

DEEP stříbrná Risen pro PC

DEEP stříbrná Risen pro PC

Hra pro PC . Dobrodružná hra od tvůrců série Gothic, ve které budete v roli bezcenného námořníka, který jako jediný přežije ztroskotání inkvizitorské lodi. Jako jediný, který přežije, se ocitnete na vulkanicky aktivním ostrově nedaleko pevniny, před neček

2K games Mafia II: Special Extended Edition / PC

2K games Mafia II: Special Extended Edition / PC

Hra pre PC Mafia II CZ (Special Extended Edition). Obsahuje základnú hru a 3 nové stiahnuteľné balíčky do pôvodnej hry + 4 tématické Mafia II Návrat klenotu medzi českými hrami s príbehom o mafiánskej rodine zasadeným do mesta New York na prelome 40. a 50. rokov minulého storočia, ktoré svojou rozľahlosťou dosahuje dvojnásobok oproti prvému dielu. I tentoraz sa tešte na filmovo spracované okamihy hry so silným príbehom, doslova žijúcim mestom, nekompromisnými policajtmi, nejednu prestrelku a zúrivé naháňačky s autami. Mesto je detailnejšie než inokedy a konečne budete môcť navštevovať samovoľne tiež bary, alebo napríklad »

Cenega WinX Club: Bloom má narozeniny / PC

Cenega WinX Club: Bloom má narozeniny / PC

NarozeninyBoom,zakladatelkyklubuWinxjsoujistěskvělýmdůvodemkzábavě.Jejíkamarádkychtějíuspořádatvelkolepouoslavu,alepotřebujístímpomoci.TeďjenavásabystesepřidalikeklubuWinxaspolečněsvílamipřipraviliproBloomtynejlepšínarozeninyvjejímživotě.PřihranínavštívítečarovnýsvětMagixaškolukouzelAlfea.Bloomvámpoložíněkolikotázekanazákladěvašichodpovědívámvyberenejvhodnějšípovolání.Naučíteseveškerátajemstvíkrásy.Zjistítejaksprávněvybíratoblečení,vytvořitperfektníúčesadokonalesenalíčit. Parametryaspecifikace: Vlastnosti: Určení:PCDVD Žánr:dětskáhra Lokalizace:česká »

2K Games Borderlands: Double Game Add-On Pack pre PC

2K Games Borderlands: Double Game Add-On Pack pre PC

Akčné scifi Borderlands sa dočkalo svojich dvoch nových sťahovateľných prídavkov The Zombie Island of Dr. Ned a Mad Moxxi’s Underdome Riot. Čakajú na Vás nové misie, noví nepriatelia, nové herné módy,.... K SPUSTENIU DATADISKOV JE POTREBNÉ MAŤ PLNÚ VERZIU HRY BORDERLANDS !

Cenega WinX Club: Stella jde na rande / PC

Cenega WinX Club: Stella jde na rande / PC

Hra pre PC WinX Club: Stella jde na rande. Balenie obsahuje denník Pôvabná Stella dostala pozvanie na rande. Brandon ju dnes večer zoberie do luxusnej reštaurácie. Nanešťastie jej úplne došli líčidlá a ešte k tomu nemá tušenie, čo si vziať na seba! Naozaj zúfalo potrebuje pomoc. Pomôž Stelle a uži si svet módy; Staň sa jednou zo slávnych víl z Winx; Staneš sa priateľkou elegantnej Stelly, ktorá ťa zoznámi s tajomstvami krásy a pôvabu; Ulož a vytlač si to najlepšie oblečenie v štýle Winx, aby si ho mohla ukázať svojím kamarátkam


1 2 360 61 62 63

Porovnanie ceny - lacné Hry na PC zo spoľahlivých internetových obchodov. Hry na PC aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.