Hry na PC porovnanie ceny

Eidos Just Cause pack 1+2 pro PC

Eidos Just Cause pack 1+2 pro PC

Hra pre PC Just Cause 1+2 (Kompletní edice). Prvé dva diely hry "Just Cause" Just Cause V úlohe tajného agenta CIA Rico Rodrigueze, ktorý sa špecializuje na štátne prevraty a práve sa o jeden taký snaží, sa ocitnete na juhoamerickom ostrove San Esperito. Tamojšia vláda je totiž podozrivá z toho, že skladuje zbrane hromadného ničenia s úmyslom predávať ich rôznym teroristickým frakciám. Vašou úlohou teda bude vládu zavrhnúť a zaistiť tak svetovú bezpečnosť. Výhodou na vašej strane je fakt, že o moc na ostrove spolu súperí hneď niekoľko frakcií. K prevratu teda stačí len trocha snahy a ustráženie toho, aby sa situácia »

Activision Call of Duty: Black Ops 2 pro PC

Activision Call of Duty: Black Ops 2 pro PC

Hra je lokalizovaná s českými titulky Call of Duty: Black Ops 2 od firmy Treyarch a Activision je druhým pokračování CoD série Black Ops a celkově již devátým dílem legendární akční série Call of Duty. Hru ohlásila firma Activision v dubnu 2012. Hra je usazena do budoucnosti, konkrétně do roku 2025 a jak tvůrci tvrdí, bude se v mnohém odlišovat od toho, na co jsme v sérii Call of duty zvyklí. Počátky příběhu se datují sice už od 80. let, což představuje poměrně velké časové rozpětí, ale převážně půjde o reálie budoucnosti v návaznosti na pokračování původní Black Ops. Titul slibuje pestrou herní náplň, co se týče režimů i »

ELECTRONIC ARTS Command & Conquer: Red Alert 3

ELECTRONIC ARTS Command & Conquer: Red Alert 3

Hra pre PC Command & Conquer: Red Alert 3 CZ. Návrat sovietskej invázie zo sveta Command & Conquer za úplne novú stranu, ktorej sa zhostili nebezpeční Japonci. Zem vychádzajúceho slnka bola v druhej svetovej vojne síce porazená, tu je tomu avšak inak. Technologický pokrok, hospodársky rozvoj a neuveriteľná pracovitosť jeho ľudu, to všetko z neho urobilo obávaného hráča na svetovej scéne. Za Japoncov bude na bojovom poli hovoriť na prvý pohľad obyčajná, tradičná technika, skrývajúca pod zašpineným zovňajškom tie najnovšie technológie. Sovieti sú na tom podobne, za nich budú bojovať napríklad kyber-medvede, a to ako v »

Ubisoft PC Brothers in Arms: Earned in Blood

Ubisoft PC Brothers in Arms: Earned in Blood

Hra pre PC Brothers in Arms: Earned in Blood CZ. Jedinečným skĺbením autentickosti, napínavého príbehu a tímovej akcie sa Brothers In Arms: Road to Hill 30™ nezmazateľne zapísal do sŕdc všetkých priaznivcov vojnových hier. Brothers In Arms: Earned In Blood™ stavia na rovnakých základných pilieroch, ktoré už raz slávili úspech, a pridávajú do hry nové možnosti a herné módy. Okrem nových scenárov misií pre jedného hráča tu nájdete ďalšie misie pre viacerých hráčov, nový kooperatívny mód a nové zbrane a vozidlá. pokračovanie ocenenej hry Brothers In Arms; nový scenár pre singleplayer - prežite 2. svetovú vojnu v úlohe seržanta »

UBI SOFT Drakensang: Řeka času pro PC

UBI SOFT Drakensang: Řeka času pro PC

Hra pre PC Drakensang 2: Řeka času. Nový príbeh z RPG sveta Drakensang, ktorý prináša množstvo inovácií a nové herné mechanizmy, ktoré potešia hráčov predošlej hry, rovnako ako úplných nováčikov. Príbeh hry vás zavedie 23 rokov späť pred udalosti pôvodnej hry, kde sa vžijete do úlohy mladého žiaka a vydáte sa k rieke mesta Nadoret, ku ktorej sa vzťahujú mnohé mýtické legendy. Na rozdiel od svojho predchodcu, prináša "The River of Time" množstvo zvratov a každou lokalitou hráč zmení svoj pohľad na herný svet. Na základe rozhodnutia, ktoré urobíte, sa dočkáte nových príležitostí a questov. Taktiež život na lodi umožní hráčom »

Disney Phineas and Ferb pro PC

Disney Phineas and Ferb pro PC

Hra pre PC Phineas & Pherb. Prázdniny – na nudu nie je čas! Phineas a Ferb naozaj vedia, ako sa baviť. Rozhodli sa postaviť najúžasnejšiu horskú dráhu priamo na svojom dvore! Ale najprv budú potrebovať dobrý nákres a množstvo súčiastok, ktoré nie sú tak ľahko k zohnaniu. A navyše sa musia schovávať pred Kendy, ktorá stále strká nos tam, kam nemá. Počkať, а kde je slávny agent Vtákopysk Perry? Vrátil sa, aby vyriešil svoje tajné misie. Nebojácny agent P je odhodlaný zachrániť mesto pred zákerným doktorom Dutošvarcom. Musíme mu pomôcť! A samozrejme si nezabudnite foťák. Zábava začína! Pomôžte agentovi P prekaziť plány zlého »

ELECTRONIC ARTS Bulletstorm

ELECTRONIC ARTS Bulletstorm

Bulletstormseodehrávávefuturistickéutopii,kteroupředvypuknutímobčanskéválkychráníelitnímírovájednotkaDeadEcho.Zradouvevlastníchřadáchsevšakdvapříslušnícitétoobávanéformaceoctnouvsituaci,kdysemusípostaratsamiosebe.Obažoldáci,GraysonaIshi,jsouvyslánidovyhnanstvínaopuštěnéplanetěStygia,kterákdysibývalarájem,alenynísehemžíhordamimutantůabandamimasožravýchnestvůr.Snažísepřežítapředseboumajídvacíle:dostatsezplanetyapomstítmuži,jenžjenanidostal. »

ELECTRONIC ARTS Spore pro PC

ELECTRONIC ARTS Spore pro PC

Hra SPORE - byla vytvořena geniálním Willem Wrightem - tvůrcem The Sims

Midas Interactive WWII Battle Over the Pacific pro PC

Midas Interactive WWII Battle Over the Pacific pro PC

Hra pre PC WWII: Battle Over the Pacific. Jedinou spásou spojencov v známom pacifickom konflikte ste práve vy so svojim lietadlom, sám proti stovkám pozemných, vzdušných i námorných nepriateľských jednotiek. Boj za slobodu bude ležať len vo vašich rukách. Intuitívny arkádový systém ovládania.; Prelety nad ostrovy v Pacifiku, horami a púšťami.; Možnosť ovládania útočných stíhačov i devastujúcich bombardérov.; Nutnosť doplňovania munície, opráv, doplnenie paliva.; Tucet misií a stovky nepriateľov vrátane bojových krížnikov, kamikadze lietadiel, atď.

UBI SOFT Silent Hunter III™ pro PC

UBI SOFT Silent Hunter III™ pro PC

Hra pro PC . Král mezi ponorkovými simulátory se opět vrací a oproti svému předchůdci nabídne nový 3D engine, nové příkazy pro posádku a ten nejrealističtější prožitek z ponorkových bitev během druhé světové války. Filmová grafika a záživný příběh dělají z této hry perfektního kandidáta pro náruživé i občasné hráče. Budete se potápět v oceánu s ponorkami typu II, VII, IX, a XXI a budete útočit na spojenecké konvoje a válečné lodě.

Focus Home Angry Birds: Rio pro PC

Focus Home Angry Birds: Rio pro PC

Hra pre PC Angry Birds. Hra má holandský obal, samotná hra je v angličtine Strieľanie vtákov z praku na prasiatka baví masy ľudí a teraz bude tiež na PC. Využite jedinú právomoc Angry Birds zničiť opevnenia prasiatok, ktoré sú vašim hlavným cieľom. Angry Birds ponúka hodiny náročnej zábavy v niekoľkých úrovniach. Čaká na vás 225 levelov, ktoré preveria vaše schopnosti a hrubú silu potrebnú, aby ste dostali súpera na kolená. Hra pre PC Angry Birds: Rio. Vo verzii Angry Birds Rio sú pôvodní rozhnevaní vtáci unesení do magického Ria de Janeira, kde nakoniec zo zajatia uniknú a vydajú sa zachrániť svojich priateľov Blua a »

EAGAMES Bulletstorm (Limited Edition)

EAGAMES Bulletstorm (Limited Edition)

Hra pre PC Bulletstorm (Limited Edition). Limited Edition obsahuje navyše získanie extra skúsenostných bodov i predmetov pre online hranie Upozornenie: Služba GFWL nie je oficiálne na Slovensku podporovaná. Znamená to, že multiplayer hry nemusí korektne fungovať. Pre korektné hranie multiplayeru je potrebné si vytvoriť účet v krajine, kde je služba podporovaná! Gray býval veliteľom elitného tajného komanda, ale teraz je z neho iba troska. Začal piť a nemôže sa len tak vyrovnať s výčitkami svedomia. Túla sa vo vesmíre so svojou loďou a často i napadá a vykráda plavidlá Konfederácie. Jedného dňa ale narazí na vojnovú loď »

BIOWARE Zaklínač Enhanced Edition pro PC

BIOWARE Zaklínač Enhanced Edition pro PC

Hra pro PC . Tato edice obsahuje původní hru s patchem 1.4, Making of Video, editor Djinni, dvě nová dobrodružství Cena neutrality, průvodce hrou, papírovou mapu, povídku, 2 CD s hudbou a manuál.Zaklínač v sobě snoubí divácky a vizuálně úchvatnou akci s d


1 2 358 59 60 61 62 63

Porovnanie ceny - lacné Hry na PC zo spoľahlivých internetových obchodov. Hry na PC aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.