Hry na PC porovnanie ceny

TopCD Safari Park Afrika pro PC

TopCD Safari Park Afrika pro PC

Hra pre PC Safari Park Afrika. Už ťa unavuje jazdiť sem a tam po poli a v ušiach ti hučia motory traktorov z Traktor simulátoru? Tak vezmi svoje deti a vycestuj na dovolenku na africké safari. A pretože ako zaslúžilý hospodár trpíš ochorením z povolania, jedno safari si kúpiš a vrhneš sa do jeho zveľaďovania. Zaistiť spokojnosť zvierat i turistov ti prinesie výdaje na strane jednej a príjmy na strane druhej. Ale žiaden strach - turisti budú platiť ako diví, aby videli slony alebo opice. Zveľaďovanie parku je podané zábavnou formou, pravidlá sú jednoduché a hru si tak môžu zahrať i deti. Veľké zábavné safari čaká na vašu »

UBI SOFT Drakensang: Řeka času Zlatá edice pro PC

UBI SOFT Drakensang: Řeka času Zlatá edice pro PC

Hra pre PC Drakensang 2: Řeka Času (Zlatá Edice). Nový príbeh z RPG sveta Drakensang i s datadiskom, ktorý prináša veľa inovácií a nové herné mechanizmy, ktoré potešia hráčov predošlej hry, rovnako ako úplných nováčikov. Drakensang: Řeka času Príbeh hry vás zavedie 23 rokov späť pred udalosti pôvodnej hry, kde sa vžijete do úlohy mladého žiaka a vydáte sa k rieke mesta Nadoret, ku ktorej sa vzťahujú mnohé mýtické legendy. Na rozdiel od svojho predchodcu, prináša "The River of Time" množstvo zvratov a každou lokalitou hráč zmení svoj pohľad na herný svet. Na základe rozhodnutia, ktoré urobíte, sa dočkáte nových príležitostí »

ELECTRONIC ARTS The Sims Medieval

ELECTRONIC ARTS The Sims Medieval

The Sims Medieval je zcela novou samostatnou hrou z dílny studia The Sims, z nějž vzešla řada komerčně velmi úspěšných titulů, jako jsou například The Sims™ 3, a ohlašuje konec éry tradičních her The Sims, jež začnou být nahrazovány konceptem s novými funkcemi a herním systémem. Hlavním námětem hry je nyní období středověku, v němž si hráči budují vlastní království, vydávají se na výpravy, vylepšují si své postavy a v rámci dějové linie plní úkoly. Postavičky simíků, kolem nichž se vše v hrách značky The Sims točí, se octnou v mnoha různých situacích, s nimiž se dosud nesetkaly. Jsou to například rytířské souboje, »

2K GAMES Civilization V: Gods And Kings pro PC

2K GAMES Civilization V: Gods And Kings pro PC

Datadisk k piatemu dielu stratégie Civilization prináša nové scenáre, civilizácie, mestá a inovovaný súbojový systém spoločne s tonou ďalších noviniek a dodatkov. Rozšírenie vezme hráča na cestu časom, počas ktorého sa budú venovať plneniu nových úloh i globálnemu súpereniu, prichádzať do kontaktu s novými typmi mestských štátov a osvojovať si strhujúce nové systémy pozemného a námorného boja.

ELECTRONIC ARTS PC The Sims 3 Do budoucnosti pre PC

ELECTRONIC ARTS PC The Sims 3 Do budoucnosti pre PC

Nažhavte časový portál a vyšlete své Simíky někam, kde rozhodně ještě nikdy nebyli: do úplně nového světa, který se nachází ve stovky let vzdálené budoucnosti! Simíci se tam mohou seznámit s technologií budoucnosti a získat novou dovednost Pokročilá technologie. Ať už se vaši Simíci prohánějí na vznášedlech nebo si poletují s jetpackem, cestují jednokolejkou nebo tubusovým výtahem, zkoušejí atraktivní futuristické účesy nebo módní kreace, mají příležitost prozkoumat celý nový svět a pořádně si s ním zaexperimentovat. Vytvořte a upravte si vlastní Plumboty v novém režimu Vytvořit Plumbota a poté je naprogramujte pomocí »

Focus Home Of Orcs and Men pro PC

Focus Home Of Orcs and Men pro PC

Hra pro PC . Na hře Of Orcs and Men se společně podílela studia Spiders (režie a vývoj) a Cynaide Studio (koncept a produkce). V brutálním světě plné válek se Císařství lidí snaží rozšiřovat svou říši a vnucovat ostatním svou víru, Goblini jsou systematicky pronásledováni a vybíjeni a Orkové, pokud z bitev vyváznou živí, jsou odsouzeni k otroctví.Ujměte se role Arkaila, elitního Orkského vojáka z legendární legie Bloodjaws, ligy válečníků, kteří jsou odhodláni zvítězit ve válce s lidstvem.Jako skupina válečných veteránů, kteří v boji zažili to nejhorší, dostanou Bloodjaws úkol, který by mohl změnit chod celé války: zabít »

EAGAMES The Sims: Medieval (Limited Edition)

EAGAMES The Sims: Medieval (Limited Edition)

Hra pre PC The Sims: Medieval (Limited Edition). Limitovaná edícia prináša exkluzívny obsah v podobe prístupu do 3 nových trónich sál v štýle barbarov, temnej mágie a princezien. Rovnako obdržíte dve exkluzívne sady oblečenia – prvú s názvom Monarcha, s kráľom a kráľovnou v slávnostných odevoch, a druhou s názvom Kat s majstrom katom v koženej zástere a desivou čiernou kapucňou Nová hra populárnych The Sims odbočujúca od série. Hra je zasadená do stredoveku. Vaši Simíci sa tak dostanú do doby hradov a rytierov v novej grafike a s novými spôsobmi hrania. Vôbec po prvý krát si budete môcť vytvárať vlastných hrdinov, vydávať »

MICROSOFT Fable III

MICROSOFT Fable III

Pohádkové RPG Fable je zpět. Představte si Albion v době industriální revoluce. Mezi malebnými domečky s břidlicovými střechami a ulicemi lemovanými dlažebními kostkami se v odpoledním slunci vznáší hrozivé stíny továrních komínů a mlhu sytí kouř. Uvidíte zázraky průmyslové éry a přístroje, ze kterých jsou obyvatelé Albionu úplně nadšení, vzkazuje John McCormack, který má na starosti výtvarnou stránku hry. Vaše dobře známé městečko Bowerstone zaplaví obrovité písty, pára a stroje, a všechno se to bude hýbat. Fable je taková pohádková verze evropských mýtů a historie. PC verze má podporu hraní ve 3D - více zde: »

ACTIVISION Soldier of Fortune: Payback

ACTIVISION Soldier of Fortune: Payback

Hra pre PC Soldier of Fortune 3: PayBack. Pokračovanie najkrvavejšej FPS všetkých dôb, kde i tento krát hlavnú úlohu hrá veľmi detailný systém poranenia protivníkov, ktorých je možné zasiahnuť do jednotlivých končatín a spôsobiť im tak reálne poranenie. Prežijete všetky možné nástrahy autentických, nebezpečných a intenzívnych bojových operácii na Strednom Východe, v Afrike, Ázii a východnej Európe. Cieľ je pritom tradičný - akýmkoľvek spôsobom odhaliť spiknutie a poraziť extrémistickú skupinu, ktorá je odhodlaná rozpútať celosvetový konflikt. PayBack ponúka okolo 30 rôznych zbraní ako sú guľomety, samopaly, raketomety, »

EAGAMES Dragon Age 2 (Signature Edition)

EAGAMES Dragon Age 2 (Signature Edition)

Hra pre PC Dragon Age II (Bioware Signature Edition). Pútavé RPG Dragon Age je späť! Pokračovanie kritikmi veľmi ceneného RPG Dragon Age, hráča vtiahne do úlohy chudobného utečenca Hawkeho, ktorý si postupne vydobyje slávu a bohatstvo vo svete Dragon Age. Pred touto neľahkou úlohou ho ale čaká ešte dlhá cesta vydláždená krvou nepriateľov. Príbeh je ešte epickejší a je viac zviazaný so samotnou postavou Hawkea. Avšak cesta hlavného hrdinu nebude tak jednoduchá, ako by sa mohlo zdať. Je známe, že minulosť tohto šampióna z Kirkwallu je zahmlená záhadami a tajomstvami. Dočkáte sa tak prekvapujúcich dejových zvratov, ktorých sa »

ELECTRONIC ARTS PC FIFA 14 pre PC

ELECTRONIC ARTS PC FIFA 14 pre PC

Díky inovacím mnohonásobně oceněného herního systému vtáhne FIFA 14 hráče do dění a atmosféry okolo fotbalového zápasu. V samotném jeho průběhu budou více motivování k preciznímu zakládání akcí ze zálohy vedoucím k diktování tempa hry, ale hlavně k vytváření nadějných šancí. Skvělé fotbalové zápasy zdobí především pohledné útočné akce a krásné góly. Klíčové prvky a vlastnosti: Globální vyhledávání talentů - Revoluční proměna režimu kariéry. Vyzkoušejte si, jak to chodí ve světě profesionálního skautingu hráčů při hledání špičkových talentů po celém světě. Rozvíjejte a upravujte si vlastní síť skautů podle aktuálních potřeb. »

Sega Empire Total War pro PC

Sega Empire Total War pro PC

POPISHRY: Empire:TotalWarjeepickoustrategickouhrou,kterakombinujetahovebudovaniřišenarozsahlemapěkampaněsmasivnimibitvamive3Darealnemčasenamořiinasouši.VEmpiru:TotalWarvaspohltiosudvašehonaroda,touhaučinitznějdominantnisilusvěta18.stoleti.Čekavasbudovaniarmad,kterebudoujakobavany,takmilovany.Rozšiřujtesvehranicepomocibojeidiplomatickehoumu.Dobyvejtezamořskekolonie,zakladejterozsahleavydělečneobchodnisitěaprostřednictvimvyzkumunovychtechnologiiaobjevovaninovychmyšlenekrozvijejtesvouvojenskoumoc.Veďtesvůjlidkosviceni.Avšakbuďtenanejvyšobezřetni:novesmyšlenimůžebytčastostejněmocnejakoarmada–koneckoncůtentověkjevěkemrevoluci! »

EA Games Mass Effect Trilogy pro PC

EA Games Mass Effect Trilogy pro PC

Hra pre PC Mass Effect Trilogy. Obsahuje všetky 3 diely série vrátane niekoľkých DLC navyše! (Mass Effect a Mass Effect 2 obsahujú české titulky priamo v balení a Češtinu do tretieho dielu si môžete stiahnuť TU) Sci-fi 3D RPG, v ktorom preberáte úlohu jedného z ochrancov galaktického mieru, ktorý musí spoločne so svojimi kolegami brániť celú galaxiu pred blížiacim sa nebezpečenstvom pre celú galaxiu. Táto edícia obsahuje ucelený príbeh vďaka všetkým trom dielom. Mass Effect Jedná sa o prvý titul z trilógie, ktorý ponúka bohatú príbehovú líniu, ktorá vás vtiahne do udalostí a postaví pred radu rozhodnutí, ktoré ovplyvnia »

Activision Bond Legends pro PC

Activision Bond Legends pro PC

Hra pre PC 007 Legends. Hra ku príležitosti osláv 50. výročia legendy s menom James Bond, v ktorej sa prenesiete späť v čase do najznámejších a napínavých tajných misií agenta 007 z populárnej filmovej série Bondoviek. 007 Legends ponúka originálny a komplexný príbeh spájajúci šesť klasických Bondoviek, vrátane tej najnovšej s menom Skyfall. Rovnako ako vo filmoch, sú hráči vybavení rôznymi špiónskymi vynálezmi a arzenálom zbraní, vrátane legendárnej pištole Walther PPK. Nechýbajú naleštené šporťáky, s ktorými budeme vykonávať pôsobivé kúsky, navštívíme množstvo exotických miest, kde sa stretneme s notoricky známymi »


1 2 3 4 5 6 761 62 63

Porovnanie ceny - lacné Hry na PC zo spoľahlivých internetových obchodov. Hry na PC aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.