Hry na PC porovnanie ceny

THQ Hunting Unlimited 2011 pro PC

THQ Hunting Unlimited 2011 pro PC

Hra pre PC Hunting Unlimited 2011. Ďalšie pokračovanie výletu do divočiny za lovom vysokej zvery i nebezpečných predátorov. Čaká na vás lov v celkovo 50 amerických štátoch s variabilným prostredím a dvoma novými hernými režimami. K dispozícii sú i nové zbrane a lovecké vybavenie a množstvo zábavných mini hier. Rozľahlá americká, človekom nedotknutá príroda; 2 nové herné režimy: "Stand" a "Stalking"; Lov možný v 50 amerických štátoch; 12 loveckých zbraní

EA SPORTS FIFA Manager 08 Classic

EA SPORTS FIFA Manager 08 Classic

Hra pre PC FIFA Manager 08. Aká zostava bude najlepšia proti ďalšiemu súperovi? Mám modernizovať štadión alebo bude lepšie investovať do tímu? Mám nechať skautov sledovať hráčov ešte o týždeň dlhšie alebo ich okamžite podpísať? Nad všetkými týmito otázkami si budete môcť lámať hlavu v doposiaľ nepoznanej miere. Chopte sa kontroly nad svojim obľúbeným klubom alebo sa dokonca staňte trénerom reprezentačného mužstva. Dá sa tu riadiť takmer akýkoľvek prvok svojho klubu od hráčskych prestupov, modernizácie štadiónu, skladby mužstva a tréning až po základnú zostavu. Hra obsahuje originálne licencované znaky a údaje o kluboch z 20 »

EAGAMES The Sims 3: Barnacle Bay

EAGAMES The Sims 3: Barnacle Bay

Hra není na DVD, ale obsahuje v krabičce předplacený kód, který vám umožní si tento dodatek stáhnout ze stránek. Více pak v instrukcích u hry. Ostrov Barnacle Bay se nachází v Simuyanském moři a je oslnivým letoviskem s úchvatnými plážemi, kempy, parky a podivuhodně moderním centrem. Prvními osadníky ostrova byli piráti, rybáři a umělci. Simíci z celého světa si teď s radostí odpočinou na Pašerákově pláži nebo si oddechnou v osvěžovně U poutníka. Strávíte zde svoji dovolenou, nebo se třeba i usadíte? Zbrusu nový balíček Barnacle Bay obsahuje další předměty! Sada Bukanýrova kořist Dvě zcela nová exkluzivní »

CD Project Barbie: Na scéně

CD Project Barbie: Na scéně

Hra pre PC Barbie: Na scéně. Vyrazte s dievčatami za módou a zábavou priamo do centra veľkého mesta! Pomôžte Barbie, Chelsea a Madison pripraviť sa na jednu z 12 špeciálnych akcií – výstava umenia, noc hier a ďalšie. Ladne vplávajte do všetkých 4 častí mesta a hľadajte nevyhnutnosti a doplnky, ktoré vám nesmú na žiadnej z dvanástich akcií chýbať. Nakupujte v trendy butikoch módne handry, vyskúšajte najnovší make-up a skúste i gorálky v štýle hippies. Navyše vyriešte všetky úkoly a zodpovedzte správne na testovacie otázky, aby ste odhalili viac o sebe samotných a o vašich priateľoch. Vyplňte zábavné aktivity a zarobte si tak »

Eidos Deus Ex Complete pro PC

Eidos Deus Ex Complete pro PC

Je nové milénium, päť minút po apokalypse, všade vládne chaos. Z toho zmätku, utrpenia a násilia sa vynorila hrozba dávnej konšpirácie, ktorá patrila len medzi legendy. Vo svojej ceste za svetovou dominanciou má veľkú výhodu - nikto neverí, že existuje. Okrem Vás.

EIDOS To MB Raider: Underworld pro PC

EIDOS To MB Raider: Underworld pro PC

Hra pro PC . Lara Croft, dobrodružná archeoložka je tu znovu s pistolemi u pasu připravená k akci. Jako vždy se jedná o akční adventure z pohledu třetí osoby, kde se setkáte s hromadami hádanek. Celý, tentokráte otevřený, svět je jeden velký rébus, který musíte vyřešit. Najít cestu kam dál, kudy bezpečně přejít, přeskákat apod. V tomto díle lze již střílet i během šplhání a ručkování, což dříve nebylo možné. Nově také přibudou nástrahy prostředí, kdy budete bojovat beze zbraně, se zvířaty, poznáte bahno, od kterého se neodrazíte a navíc se realisticky ušpiníte, mokré plochy budou klouzat atd. Vše pohání nový engine, nutno »

CD Project Blood Bowl

CD Project Blood Bowl

Hra pre PC Blood Bowl CZ. Prerábka staručkej klasiky, ktorá je pôvodne inšpirovaná stolnou hrou a teraz prichádza v podaní 8 tradičných fantasy rás (Orkovia, Elfovia, ľudia, trpaslíci...) na základe značky Warhammer. Pravidlá tejto strategicky-športovej hry pritom viacmenej odpovedajú skutočnému americkému futbalu a naviac kombinujú vyváženú taktiku (kúzla a špinavé triky) a brutálnu akciu na ihrisku. Hra ponúka dva na sebe nezávislé herné módy - prvý v reálnom čase a druhý ťahový, určený práve pre priaznivcov Warhammeru, pretože je presnou replikou stolnej hry. Singleplayer pozostáva z klasickej ligovej sezóny, zasadenej »

Také 2 GTA IV Complete Edition / PC

Také 2 GTA IV Complete Edition / PC

Hra pre PC GTA IV: The Complete Edition (GTA IV + GTA: EFLC). Grand Theft Auto IV + Episodes from Liberty City(The Lost and Damned / The Ballad of Gay Tony) Upozornenie: Služba GFWL nie je oficiálne na Slovensku podporovaná. Znamená to, že multiplayer hry nemusí korektne fungovať. Pre korektné hranie multiplayeru je potrebné si vytvoriť účet v krajine, kde je služba podporovaná! Grand Theft Auto IV Už štvrté pokračovanie kultovej drsnej série, kde sa znovu vrátite do New Yorku, ktorý je a bol voľne inšpirovaný mestom menom Liberty City, kde budete mať možnosť zazrieť Sochu Slobody, námestie Times Square, mrakodrap Empire »

LUCASARTS LEGO Indiana Jones: The Original Adventures 2

LUCASARTS LEGO Indiana Jones: The Original Adventures 2

Hra pre PC LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues. Oficiálnu češtinu si môžete stiahnuť tu Hra kombinuje tu najlepšiu zábavu zo sveta stavebnice LEGO s dobrodružstvami slávneho archeológa Indianu Jonesa. V druhom diely sa s Indym vydáme do miest známych zo všetkých jeho filmov a i z posledného dielu Indiana Jones a Kráľovstvo krištáľovej lebky. Príbeh sleduje eskapády doktora Jonesa od džunglí Južnej Ameriky, až po Peruánske rozvaliny a ešte ďaleko viac. Novinkou je možnosť vytvoriť si v editore vlastné úrovne, rovnako ako pretvárať tie pôvodné. Hrateľnosť sa tak predlžuje na hodiny a týždne skvelej zábavy! »

CD Project Toy Story 2 + Příšerky s.r.o.

CD Project Toy Story 2 + Příšerky s.r.o.

Hra pro PC . Sada dvou zábavných dětských her Lví král a Medvědí bratři poskytne vašim dětem spoustu zábavy za vynikající cenu.Počítačová hra Medvědí bratři se zakládá na stejnojmenném filmu. Nabízí dětem krásné 3D zpracování se spoustou dobrodružství. Do velkého putování se mohou zapojit všechny děti od šesti let. Budou se moci proměnit ve vlka, vránu nebo orla a užít si kompletní profesionální českou verzi hry, na které se podíleli Filip Blažek, Marek Páleníček, Jiří Lábus, Martin Štěpánek a další.Indián Kenai se snaží pomstít smrt svého bratra, a proto se vydá po medvědí stopě. Jeho plány se však úplně převrátí naruby, »

2K games Mafia II DLC Pack / PC

2K games Mafia II DLC Pack / PC

Mafia 2: Betrayal of Jimmy V Betrayal of Jimmy si nezahráte za Vita, ale dostanete šancu hrať za novú postavu, holohlavého týpka Jimmyho. Dodatok rozpráva príbeh plešatého nájomného vraha Jimmyho, ktorý sa odohráva mimo hlavnú dejovú líniu hry, niekedy okolo roku 1950. V 25 misiách plných nájomných vrážd, dramatických prestreliek a napínavých automobilových naháňačiek, plníte príkazy mafiánskych bossov, čím im pomôžete v boji proti čínskym a motorkárskym gangom o nadvládu nad mestom. Mafia 2: Jimmy’s Vendetta Jimmy, ktorého si ostatní najímali na špinavú prácu a na upratovanie neporiadku v Empire Bay, bol zradený, predaný »

CD Project Stranglehold

CD Project Stranglehold

Hra pro PC . Ve hře Stranglehold si zahrajete za hlavního hrdinu inspektora Tequilu, kterého stejně jako ve filmu dabuje herec Chow Yun-Fat. Čeká vás nepřetržitá akce, střelba, skoky, kotouly a využívání různých předmětů a terénních nerovností při záchraně své manželky, kterou vám v Hong-Kongu unesla mafie. Budete muset být drsní, ale zároveň nesmíte překračovat hranice zákona. Skvělou hratelnost a zničitelné prostředí obstarává Unreal 3 Engine technologie a fyzikální engine Havok.Parametry a specifikace:Určení: PC DVDProfesionální česká verze (české titulky)

IDEA GAMES Půl kila mletýho CZ pro PC

IDEA GAMES Půl kila mletýho CZ pro PC

Hra pre PC Půl kila mletýho. Mesto zaplavené krvilačnými zombie, experimentálne super auto a zbrane, veľa zbraní ! Půl kila mletýho je titul verný svojmu nespisovnému, mäsom presýtenému názvu. Nečakajte prehnanú korektnosť, nehľadajte nič zložitého: hlavný hrdina je v poriadnej kaši a odpoveďou na jeho problémy nie je nič iného, než poriadne hrubá, nevyberavá, priama akcia. Hra kombinuje akčné prvky – širokú škálu vychytaných zbraní, súboje s rozmanitými bossmi a veľkolepé, neustávajúce bitky se zástupy nemrtvých – so silným príbehom plným nečakaných odhalení a svojráznych charakterov. Úplne neobvykle môžete ulice Snake »


1 2 3 4 561 62 63

Porovnanie ceny - lacné Hry na PC zo spoľahlivých internetových obchodov. Hry na PC aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.